Blogu veido tūrisma entuziasts, kas vēlas arī Jūs iepazīstināt ar vietām, kuras iepatikušās pašai tās apmeklējot, vai arī ir radusies vēlme tās skatīt. Bloga uzdevums nav sniegt izsmeļošu informāciju, par pasaules skaistākajiem tūrisma objetiem. Vēlos vienīgi iepazīstināt ar manuprāt interesantāko šajā pasaulē un raisīt Jums interesi pašiem tuvāk iepazīt daudzas skaistas vietas.

Līdz ar to, šeit publicētā informācija ir autora tajās nav norādīti autortiesību noteikumi, tad klāt pievienotas atsauces. Šādas fotogrāfijas pamatā ir nākušas no Oficiālām valstu tūrisma  lapām (kas ir ieintersesētas popularizēt savus tūrisma objektus) lai maksimāli izvairītos no (c) pārkāpumiem.

All photographies are weather my owv or a) from websites that allow info for privete use, b)if (c) terms are not found,   state or travel site oficial web pages. in this case all feedback links are put to promote these pages that are build to promote the travel sights, and this way I hope that use them as legal as possible.

Kontakti ar bloga autoru: jaila@inbox.lv

0 Responses to “Par blogu”  1. Atstāt komentāru

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: